ПоддержатьУкраїнська

Українці платитимуть більші штрафи за вживання алкоголю у публічних місцях

StopCor
StopCor

StopCor

Українці платитимуть більші штрафи за вживання алкоголю у публічних місцях

У ВРУ запропонували збільшити штрафи для людей, які розпивають алкоголь на вулиці, або ж з'являються у нетверезому стані у громадських місцях. Стало відомо, скільки доведеться платити порушникам.

Новину передає "Преса України".

Народний депутат України Володимир Мисик, екс-член Партії регіонів, зареєстрував законопроект №7490. Політик запропонував внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, підвищити штрафи за порушення правил продажу і вживання алкоголю.

Законопроект був зареєстрований 16 січня. У ньому автор вказав оптимальний, на його думку, розмір штрафу за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у публічних місцях та транспорті. А саме з 17-85 грн до 340-510 грн. Такий штраф також пропонується виписувати за появу у громадському місці у стані алкогольного сп'яніння.

Крім того, за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім Мисик пропонує покарання у вигляді штрафу у розмірі 1700-3400 грн замість 510-1700 грн. До слова, раніше експерти заявляли, що українці витрачають на алкоголь та сигарети половину свого доходу.

Другие новости