ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" закликав киян не мовчати про злочини правоохоронців

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' закликав киян не мовчати про злочини правоохоронців

Активісти «Стоп корупції» провели громадську приймальню під стінами Київської міської прокуратури № 2 та прокуратурою Дарницького району столиці. У ході спілкування із відвідувачами і працівниками відомств представники проекту закликали повідомляти про перевищення службових повноважень та факти тиску на бізнес у районі. 

''СтопКор'' закликав киян не мовчати про злочини правоохоронців

Про усі порушення активісти просять інформувати за телефоном гарячої лінії проекту або розповідати особисто стопкорівцям під час роботи приймалень у Києві.

Нагадаємо, у новому випуску програми «СтопКор» показав, як після допиту у справі про нібито незаконну перереєстрацію підприємств реєстратор-свідок потрапила в психоневрологічний диспансер. Там молода дівчина лікується від депресії та медикаментозно бореться з панічними атаками – все це наслідки допиту по справі, де Валентина проходить як свідок у столичній прокуратурі.

''СтопКор'' закликав киян не мовчати про злочини правоохоронців

За словами постраждалої, слідчий Сергій Ходаківський на допиті не з’ясовував реальні обставини події, а намагався отримати від дівчини ті свідчення, які йому були потрібні для швидкого розслідування цієї справи.

''СтопКор'' закликав киян не мовчати про злочини правоохоронців

Другие новости