ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" з’ясував, чому мешканці Фастова вимагали в екс-мера Києва повернути їм гроші

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' з’ясував, чому мешканці Фастова вимагали в екс-мера Києва повернути їм гроші

Команда "СтопКору" навідалась до столичного офісу ПСП "Троянівське", де кілька днів невідомі бабусі, які називають себе пайовиками агрогосподарства, проводять акцію протесту.

''СтопКор'' з’ясував, чому мешканці Фастова вимагали в екс-мера Києва повернути їм гроші

Кілька днів тому на підприємство було здійснено рейдерський напад. Через підроблені документи акціонери були відсторонені від керівництва агрокомпанією, а на поля в Житомирській області вийшли озброєні тітушки й техніка для збору врожаю, посіяного ПСП "Троянівське".

Очевидці впізнали серед рейдерів людей, наближених до агрохолдингу "АСТ", який пов’язують з ім’ям скандального бізнесмена Дмитра Колесника.

Акції протесту під офісом ПСП "Троянівське" можуть бути організовані саме компанією "АСТ".

Учасниці акції, пенсіонерки, тримають плакати "Попов, поверни наші гроші" та "Поверни наші паї". Сергій  Попов – акціонер ПСП "Троянівського", якого рейдери намагались усунути від компанії.

"Бабусі не можуть пояснити, хто такий Попов. Деякі з них чомусь упевнені, що мітингують проти колишнього мера столиці. Вони називають різні імена Попова, про якого йдеться на плакатах у їхніх руках.

Активісти "Стоп корупції" дізнались, що деякі жінки – мешканки Фастівського району. На прохання надати для звернення у правоохоронні органи юристам "СтопКору" номери паїв, які буцімто у них  забрали, учасниці акції не змогли надати жодного номеру паю", – розповідають активісти організації.

Команда "СтопКору" поспілкувалась з бабусями,  після цього мітинг мирно завершився – бабусі просто розійшлися.

Другие новости