ПоддержатьУкраїнська

Супрун пояснить у суді наявність другого громадянства та обставини призначення на посаду - джерело

StopCor
StopCor

StopCor

Супрун пояснить у суді наявність другого громадянства та обставини призначення на посаду - джерело

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження в адміністративній справі відносно в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун про відсутність у неї повноважень міністра – повідомляє сторінка організації Національний інтерес України.

«Суд вирішив здійснювати розгляд за правилами спрощеного позовного провадження і призначив справу до судового розгляду по суті на 15 лютого.

Крім цього, Окружний адміністративний суд міста Києва зобов'язав відповідача - в.о. Міністра охорони здоров'я України Улянe Супрун подати в суд все матеріали, на підставі яких її було призначено на посаду, а також пояснення про наявність у неї іншого, ніж українське, громадянства.

У позові суд просять встановити відсутність в Уляни Супрун компетенції (повноважень), передбаченої, зокрема, але не виключно, статтею 44 Закону України «Про Кабінет Міністрів України», пунктом 10 Положення про Міністерство охорони здоров'я, затвердженого відповідною постановою Кабміну.

Нагадаємо, ще влітку 2018 року, наша ГО Національний Інтерес України була ініціатором постанови №8587 про визнання Уляни Супрун і Олександра Лінчевського невідповідними посадам» - йдеться у повідомленні.

Другие новости