ПоддержатьУкраїнська

"Там була вагітна дівчина, це так страшно. У людей летіли шматки металу", – очевидці страшної аварії у Харкові

StopCor
StopCor

StopCor

'Там була вагітна дівчина, це так страшно. У людей летіли шматки металу', – очевидці страшної аварії у Харкові

Свідкам страшної аварії довелося перевертати іномарку, щоб вона не накоїла ще більшої біди. За офіційними даними, в жахливому ДТП загинуло 5 людей, в лікарні медики рятують ще 6 поранених.

''Там була вагітна дівчина, це так страшно. У людей летіли шматки металу'', – очевидці страшної аварії у Харкові

Двоє постраждалих дівчат у вкрай важкому стані, одна з дівчат на 7-му місяці вагітності, передає "Діалог.UA".

За кермом іномарки була 20-річна місцева "мажорка" Олена Зайцева, свідки розповіли, що дівчина була дуже п'яна, однак коли приїхала експертиза і Зайцева пройшла її на місці, то тест не виявив в її крові наявність алкоголю.

Очевидці трагедії повідомили "ТСН", що, напевно, ніколи не забудуть цей жах: Lexus, що летів по жвавій вулиці, зіткнувся з Volkswagen, який як раз заїжджав на перехрестя. Lexus відкидає назад і він врізається в натовп людей на тротуарі. Машина перекидалася в буквальному сенсі по дорозі.

"Я реально розумів, що мені летить щось в обличчя, це виявився шматок металу", – повідомив постраждалий в трагедії хлопець. Іномарка перекинулася на дах, до неї побігли люди, які знаходилися поблизу, перевернули й поставили на колеса.

"Бідні люди, сил пережити сім'ям, там постраждала вагітна дівчинка, я бачив весь той жах, такої аварії не пригадаю, ще довго не забуду те, що побачив", – поділився один з очевидців.

Додамо, що аварія сталася пізно ввечері 18 жовтня. О 20:45 на вулиці Сумській зіткнулися Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg. Від удару Lexus вдарився в стовп і, перевернувшись, вилетів на тротуар, врізавшись в натовп людей. Також стало відомо, що серед загиблих в ДТП були діти.

Другие новости