ПоддержатьУкраїнська

Теракт в Росії: стало відомо, що робила ФСБ в квартирі підривника

StopCor
StopCor

StopCor

Теракт в Росії: стало відомо, що робила ФСБ в квартирі підривника

Сусіди 17-річного хлопця, який влаштував теракт в будівлі архангельської ФСБ, відзначають, що співробітники спецслужби зачистили його квартиру від доказів.

Про це повідомляє видання 29.ru з посиланням на відомості сусідів.

Вчора, 31 жовтня, в місті Архангельську стався терористичний акт, спрямований проти ФСБ РФ, підривником виявився 17-річний студент. Підрив стався рано-вранці на вході в будівлю – юнак помер на місці від отриманих травм. Сусіди відзначають, що вже вдень до матері Михайла Жлобіцького прибули співробітники управління ФСБ і почали обшук у квартирі.

Мати терориста довго не могла повірити в те, що трапилися і стверджувала, що її дитина на навчанні, проте пізніше вона все-таки була переконана співробітниками ФСБ.

За словами сусідів, Жлобіцькій проживав з матір'ю і вітчимом на третьому поверсі звичайної панельної п'ятиповерхівки. Співробітники спецслужби провели обшук разом з собаками, запечатали пакети з проводами й комп'ютер загиблого, також співробітники зачистили приміщення від всіх предметів, які могли бути використані при створенні вибухівки.

Додамо, юнак проходив навчання в політехнічному коледжі, в навчальному закладі також проходить перевірка і збираються дані про терориста.

https://youtu.be/qVYl3JE2_Ss

https://youtu.be/NlzoAK4W9xU

Другие новости