ПоддержатьУкраїнська

Територіальним громадам повернуто 6 га сільськогосподарських земель

StopCor
StopCor

StopCor

Територіальним громадам повернуто 6 га сільськогосподарських земель

Установлено, що Іванківським відділом Броварської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі територіальних громад Млачівської та Зеленополянської сільських рад Поліського району скеровано до суду дві заяви про визнання спадщини у вигляді права на земельну частку (пай) відумерлою, що залишалася після смерті громадян, які за життя отримали сертифікати, після розпаювання земель колективних сільськогосподарських підприємств.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

За результатами розгляду вказаних заяв, винесено рішення, згідно з якими спадщину у вигляді земельних часток (паїв), визнано відумерлою та передано відповідним територіальним громадам.

Таким чином, за активної позиції  Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури до комунальної власності повернуто майже 6 га земель сільськогосподарського призначення вартістю понад 1 млн грн.

Крім того, під час розгляду одного із вказаних позовів судом задоволено заявлені вимоги прокуратури та відповідно передано у комунальну власність Зеленополянської сільської ради житловий будинок, 1962 року побудови, який буде прийнято на баланс сільської ради та наданий згідно з черговістю громадян, які перебувають на квартобліку.

Другие новости