ПоддержатьУкраїнська

Терористи "ДНР" завершили "націоналізацію" об'єктів Ахметова своїм прапором на "Донбас Арені"

StopCor
StopCor

StopCor

Терористи 'ДНР' завершили 'націоналізацію' об'єктів Ахметова своїм прапором на 'Донбас Арені'

Не зважаючи на те що терористи "ДНР" висловилися про брак грошей на утримання об'єктів донецького "Шахтаря", окупанти все одно продовжують "націоналізацію" і справжнісіньке розграбування об'єктів, що належать Рінату Ахметову. Захопивши стадіон "Донбас Арена", терористи Захарченка опечатали незрозуміло від кого все тутешнє майно і тут же стали його виносити та грабувати об'єкти, передає "Діалог. UA".

Нещодавно тут з'явився "черговий символ перемоги" бойовиків – їх ганчірка, яку окупанти гордо величають "прапором незалежної республіки", пише "Діалог. UA". Знімок появи на клубній арені "Шахтаря" похмурої символіки донецьких терористів виклали в соцмережі жителі окупованого міста. Вони показали, як на одному з флагштоків було піднято "прапор" терористичної "ДНР".

Терористи ''ДНР'' завершили ''націоналізацію'' об'єктів Ахметова своїм прапором на ''Донбас Арені''

Нагадаємо, що донеччани з гіркотою на своїх сторінках в соцмережах пишуть, як окупанти нахабно грабують і набивають собі кишені майном з "віджатих" підприємств, вириваючи з "м'ясом" навіть крісла. Також нагадаємо, бойовики вантажівками вивозять майно з "націоналізованих" об'єктів.

Другие новости