ПоддержатьУкраїнська

Тест на корупцію: активісти вимагають справедливого правосуддя у справі про фальсифікацію ЗНО

StopCor
StopCor

StopCor

Тест на корупцію: активісти вимагають справедливого правосуддя у справі про фальсифікацію ЗНО

Скандальна справа Ігоря Лікарчука та його поплічників сколихнула країну ще у 2016 році: мільйонні хабарі за завищені бали ЗНО "золотій молоді". Прокуратура подала позов до розгляду судової справи. Але чому судді не поспішають винести вирок корупціонерам від освіти? Детальніше – у сюжеті Артема Поліковського.

https://www.youtube.com/watch?v=d0DYb1yCtns

Суд вкотре не розглянув справу одіозного освітнього діяча через те, що двоє адвокатів підсудних не прийшли на засідання. Тож слухання знову перенесли.

Представник ГПУ Олександр Новіков вважає, що цю гучну справу затягують навмисно: "Це одна з найкорупційніших справ, яка розглядається судом, сотні фактично фігурантів… Справа за фактом діяльності злочинної організації в Центрі оцінювання якості освіти, яка з 2008 по 2015 рік змінювала на замовлення, як правило високопосадовців, результати ЗНО їхніх дітей", – зауважив прокурор.

Справу затягують навмисно - прокурор

Окрім того, активісти влаштували яскравий перформанс на підтримку правосуддя. "Останній дзвінок для Лікарчука", – саме з такими плакатами люди пікетували під приміщенням суду.

Зауважимо, що корупція в навчальних закладах є однією з найболючіших проблем сьогодення. Тож "СтопКор" обіцяє й надалі спостерігати за цією справою.

Другие новости