ПоддержатьУкраїнська

Тихановська закликала білорусів взяти майбутнє країни у свої руки

StopCor
StopCor

StopCor

Тихановська закликала білорусів взяти майбутнє країни у свої руки

Про це передає Укрінформ із посиланням на Ютуб-канал Тихановської.

Тихановська закликала проголосувати у соцмережах за мирний вихід із кризи шляхом переговорів, згадавши події минулого року. Тоді, за її словами, білоруси не здогадувалися, що відбудеться через кілька місяців, що вже влітку почнеться нове для них життя.

"Так, ми іноді звинувачуємо себе, що замало стараємося. Але в такі моменти я думаю: ще рік тому ми навіть не збиралися перемагати. І ми занадто мало говоримо одне одному, що за ці місяці ми зробили більше, ніж останні 26 років... І ми не повинні звинувачувати себе в невдачі: ми повинні взяти на себе відповідальність за перемогу", – заявила Тихановська.

Опозиціонерка зазначила, що в білоруську націю вірить увесь світ, а перемога зробить її вільною і дорослою. Цієї віри вистачить для того, щоб люди взяли майбутнє Білорусі у свої руки та вийшли відстоювати себе цієї весни.

Як повідомлялося, в Білорусі з серпня 2020 року тривають масові протести проти фальсифікації результатів президентських виборів, на яких переможцем був оголошений Олександр Лукашенко.

Режим застосовує проти демонстрантів жорстокі репресії та масово заарештовує їх.

Легітимність режиму Лукашенка не була визнана ЄС, США, України та більшістю демократичних країн світу.

Джерело: Укрінформ

Другие новости