ПоддержатьУкраїнська

Тісно та стисло: як у Харкові проходить відбір на Чемпіонати світу IFBB 2021 (фото)

Дмитрий Слободяник
Дмитрий Слободяник

Журналист, редактор

Тісно та стисло: як у Харкові проходить відбір на Чемпіонати світу IFBB 2021 (фото)

9 жовтня у Харкові триває Всеукраїнське відбіркове змагання на Чемпіонати світу IFBB 2021. Якими умовами забезпечили спортсменів – розповідає з місця подій кореспондент «СтопКору».

 У Харкові триває відбір на чемпіонати світу Фото: СтопКор

За його словами, поміж спортсменів спостерігається помітне незадоволення організацією заходу. Зокрема умови для них створювалися у тісних приміщеннях. Крім того, було передбачено стислий регламент виступів, повідомляє кореспондент.

За його словами, спортсмени, учасники змагань обговорюють це між собою у перервах, коли виходять на вулицю на перекур.

«Вийшов один з організаторів і терміново покликав інших з перекуру. Як стало відомо, в одній із гримерок щось трапилось зі стелею. Спортсмени не наважуються коментувати та висловлювати своє невдоволення відкрито. Один з учасників змагань, мовчки показав мені великий палець (вподобання) проходячи повз намет активістів ВГО «Стоп корупції», що теж прибули на захід. Ось так і проходить IFBB 2021», – розповідає він.

 Один з організаторів робить зауваження учасникам змагань, щоб ті не фотографувались на тлі намету

Зазначимо, відранку в активістів сталася суперечка з представниками кіноконцертного залу «Україна», де відбувається захід. Зокрема останні зухвало розібрали намет.

Варто додати, що антикорупціонери спеціально приїхали до Харкова аби провести акцію протесту через корупцію в Федерації бодибілдингу України (ФББУ).

Нагадаємо:

  • Корупційний скандал розгорівся у Федерації бодибілдингу України: керівництво ФББУ підозрюють у розкраданні коштів спортсменів, спрямованих із держбюджету.
  • За фактом підробки донькою президента Федерації Іриною Делієвою платіжних доручень уже порушено кримінальну справу.
  • Сама Делієва у коментарі журналістам стверджує, що всі кримінальні провадження щодо неї були оскаржені в суді та виграні.

Другие новости