ПоддержатьУкраїнська

Тітушки рейдера Грибова кидаються під колеса вантажівок та нападають на працівників "Росток-Холдингу"

StopCor
StopCor

StopCor

Тітушки рейдера Грибова кидаються під колеса вантажівок та нападають на працівників 'Росток-Холдингу'

Влаштовують засідки, роблять барикади на виїздах з елеваторів та кидаються на робітників. У таких умовах відбувається вивезення зернових на підприємствах ТОВ «Росток-Холдингу». На агрокомпанію накинув оком комерсант Яків Грибов.

«Робота філій постійно блокується так званими тітушками, на побігеньках у Грибова працівники ДСО, які раніше перешкоджали збору врожаю на полях, а тепер блокують виїзд вантажівок та вивезення продукції з елеваторів. Сьогодні ми стали свідками нападів тітушок на робітників агропідприємства. Злочинні дії відбувались на очах у поліції», – передають з місця подій активісти «Стоп корупції».

Тітушки рейдера Грибова кидаються під колеса вантажівок та нападають на працівників ''Росток-Холдингу''

Надають послуги з охорони, яку ніхто не замовляв, а свої дії прикривають договором, який ніхто не підписував. Так у Глухові на Сумщині працює ДСО. Правоохоронці неодноразово блокували збір та вивезення зернових з полів ТОВ «Росток Холдинг». За даними представників підприємства, чоловіки працюють на замовлення рейдера Грибова, який намагається захопити філії холдингу.

Журналісти «СтопКору» звернулись за роз’ясненням дій ДСО до місцевої поліції. Там зазначили, що охорона перебуває на об’єкті нібито на законних підставах і навіть має відповідний договір.

«Ніякого договору немає. Вони спеціально сформували пакет документів, щоб надати правовий статус своєму знаходженню. Ми навіть звертались до їхнього керівництва за наданням роз’яснення про підстави. Нам сухо відповіли, що це таємниця», – розповіли журналістам «СтопКору» у юридичному відділі ТОВ «Росток-Холдинг».

При цьому, за словами представників агрохолдингу, на їхні звернення щодо незаконних дій ДСО у поліції не реагують і не вносять дані до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань.

Тітушки рейдера Грибова кидаються під колеса вантажівок та нападають на працівників ''Росток-Холдингу''

«Таких звернень було близько п’яти. Натомість звернення невідомих осіб щодо «незаконного» збору урожаю миттєво вносять і розслідують. При цьому жодного невідомого громадянина не опитано», – додали в агрохолдингу.

Договір на охорону, який начебто підписала компанія з ДСО, юристам холдингу не показують.

У прокуратурі міста зазначили, що не впливають на блокування роботи підприємства.

«У прокуратурі зазначили, що не отримували доручень від Харкова на проведення слідчих дій. І вони ніяким чином не впливають на блокування роботи підприємства. Вони лише здійснюють процесуальне керівництво у рамках кримінального провадження, відкрите Глухівським управлінням поліції щодо вивезення зернових з елеватора. Більше ніяких дій вони не вчиняють.

Наразі триває безперешкодне вивезення продукції з елеваторів ТОВ «Росток-Холдинг». Уранці працівники ДСО блокували проїзд вантажівок.

Тітушки рейдера Грибова кидаються під колеса вантажівок та нападають на працівників ''Росток-Холдингу''

Нагадаємо, що днями одразу на трьох підприємствах агрохолдингу ТОВ «Росток-Холдинг», який місяць був під прицілом рейдера Грибова, вдалось вивезти врожай. Зерно з кластерів в Ічні на Чернігівщині вивозили під пильною увагою камер одразу восьми телеканалів. Серед них і журналісти «СтопКору», які регулярно слідкують за ситуацією на підприємстві та були свідками атак і перешкоджання з боку найманців комерсанта Грибова. Працівники ДСО, яких за даними преси, найняв рейдер, намагались перешкоджати руху вантажівок, утім із появою ЗМІ охоронці заспокоїлись.

«Компанія почала вивезення продукції після ухвали суду від 8.11.2018, яка дозволяє це робити. Але ми очікували серйозної протидії з боку ДСО.

Тітушки рейдера Грибова кидаються під колеса вантажівок та нападають на працівників ''Росток-Холдингу''

На об’єкті була велика кількість працівників кластеру, (з плакатами), які в разі блокування відвантаження, були готові перегородити магістраль міжнародного значення в п. Кіпті», – розповіли журналістам представники агрохолдингу.

Зазначимо, на початку жовтня підприємство агрохолдингу у Глухові на Сумщині залишилось без електроенергії та газу, на полях пропадав зібраний врожай, був ризик виникнення місць займання і в результаті – спалаху екологічної катастрофи.

За всім стояв комерсант Яків Грибов.

Другие новости