ПоддержатьУкраїнська

"Труять, наче собак": жителі Армянська продовжують страждати від екологічної катастрофи

StopCor
StopCor

StopCor

'Труять, наче собак': жителі Армянська продовжують страждати від екологічної катастрофи

Жителі Армянська продовжують нагадувати про те, що токсичні викиди з місцевого заводу завдають шкоди навколишньому середовищу. Тим не менше, деякі люди уже змирились з тим, що їх "труять, наче собак".

Новину повідомляє блогер "Кримський бандерівець".

Сьогодні, 12 листопада блогер "Кримський бандерівець" розповів про ситуацію на анексованому півострові. За його даними, жителі Армянська, де сталась екологічна катастрофа, продовжують страждати від їдкого запаху.

"Армянськ продовжує загинатися від кислоти. Ще й завод тепер чадить по-страшному. Схоже, що жителі, які залишилися, змирилися зі своєю долею", – написав він та навів коментарі жителів Армянська.

Зокрема, люди скаржаться у соцмережах на те, що проблеми Армянська ніхто не вирішує.

"Ви всі реально сліпі й у вас у всіх відсутній нюх??? Невже ніхто не бачить "зеленого туману" майже щоночі та їдкого запаху далеко несвіжого повітря?" – відзначають небайдужі жителі міста.

Тим часом інші відповідають, що вже звикли до такої екологічної обстановки.

"І що???? Ну бачимо, ну нюхаємо, ну дихаємо!!!!! А що робити-то? Перетравити нас тут хочуть, як собак", – також з'явилось у коментарях.

За словами блогера, окрім токсичних туманів люди почали помічати краплі кислоти, яка покриває вікна зранку замість роси.

"Катастрофа на місці. Нічого, крім напрямку вітру, її не регулює", – підсумував він.

Другие новости