ПоддержатьУкраїнська

У Броварах люди штурмували міську раду через драконівські тарифи

StopCor
StopCor

StopCor

У Броварах люди штурмували міську раду через драконівські тарифи

Жителі Броварів штурмували міську раду. Причина — завищені у тричі комунальні тарифи. Розцінки змінили ще на початку 2020. Потім міський голова Сапожко своїм розпорядженням відтермінував це рішення через карантин в усій країні, але з 1 червня громадяни отримали платіжки з новими цифрами і прийшли за роз’ясненнями до мера. Про це повідомляє журналістка «СтопКору» Марія Шевель.

 Під міськрадою Броварів відбувся протест через завищені тарифи. Фото: СтопКор.

«Пройшов червень, але карантин не скасовано, зарплати не були підвищені і пенсії не зросли. При цьому тарифи підвищені у 2,5-3 рази. Також жителі, коли отримують нові платіжки, усі питають, що таке «винагорода управителю». Ми розуміємо прекрасно, що з одного боку ЖЕК повинен виплачувати винагороду своїм працівникам, комунальні, але якщо підрахувати, яку суму ЖЕКи отримують протягом місяця, то це не відповідає тому, що нам говорять. Керівники ЖЕКів виписують собі і отримують премії до 5 тисяч гривень. У той час, коли слюсарі та двірники отримують копійки. Як тоді жителі можуть отримувати якісні послуги? Тому наше питання – переглянути ці тарифи, скасувати ці грабіжницькі тарифи і разом з громадою прийняти рішення щодо нових розцінок», — зазначив у коментарі «СтопКору» депутат Броварської міськради Юрій Чередник.

 Місцева громада чекає на пояснення щодо тарифів від міського голови Сапожка. Фото: СтопКор.

Міського голови Сапожка на робочому місці немає, діалогу з громадою він уникає. Місцеві жителі залишаються в приміщенні міської ради і чекають на приїзд міського очільника, який має повернутись до Броварів о 16 годині.

Другие новости