ПоддержатьУкраїнська

У Черкасах десятки школярів отруїлися невідомою речовиною

StopCor
StopCor

StopCor

У Черкасах десятки школярів отруїлися невідомою речовиною

У Черкасах сталося отруєння 42 дітей, деякі з них почали втрачати свідомість під час шкільної лінійки в місцевій ЗОШ №8. Про це повідомив помічник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко на своїй сторінці в Facebook, передає УНН.

"8 травня о 9:15 до оперативно-координаційного відділу управління ДСНС від диспетчера "Станції швидкої медичної допомоги" надійшло повідомлення про госпіталізацію до Черкаської обласної дитячої клінічної лікарні трьох дітей, які стали втрачати свідомість під час шкільної лінійки в ЗОШ №8. Згодом, кількість дітей, які почали скаржитися на нудоту та запаморочення збільшилася до 15-ти", – зазначив він.

З його слів, одразу після отримання повідомлення на місце події виїхала оперативно-мобільна група управління ДСНС, а також відділення хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС, служби екстреного виклику міста, фахівці санітарно-епідеміологічної служби, СБУ, Нацполіції, керівництво місцевих органів влади.

"Експрес-аналізом повітря на наявність сірководню, аміаку, хлору, а також горючих газів, отруйних речовин на місці події виявлено не було. Згодом, були задіяні методики, що дозволяють зробити дослідження території та приміщень школи щодо небезпечних речовин більш широкого спектра дії. Триває робота щодо дослідження радіаційного фону", – зазначив він.

"На 11 годину ранку до обласної лікарні було госпіталізовано 42 дитини. Усі потерпілі – учні 2-7 класів черкаської 8-ї загальноосвітньої школи. Попередній діагноз у всіх потерпілих – отруєння невідомою речовиною", – додав Проценко.

Другие новости