ПоддержатьУкраїнська

У "ДНР" почали звільняти жінок-службовців

StopCor
StopCor

StopCor

У 'ДНР' почали звільняти жінок-службовців

У зоні кризової ситуації, "ДНР", російські найманці почали "фільтрувати" цивільних службовців. Так, останніх чекає звільнення з невідомих причин. В основному служити найманцям перестануть жінки.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук.

Сьогодні, 10 листопада, Дмитро Тимчук заявив, що у деяких підрозділах та частинах "1-го АК ДНР" проходить профатестація особового складу. Органи управління загальновійськового з'єднання теж не стануть виключенням.

"За підсумками атестації готуються документи на звільнення значного числа цивільного персоналу в тилових органах (в основному жінок). Дані заходи викликали серйозний негативний резонанс в середовищі цивільних "службовців", що знаходяться на службі окупантів в "1-м АК ДНР", – зауважив Тимчук.

Він також додав, що певні перестановки відбудуться і в "ЛНР", де так званий глава Ігор Плотницький збирається звільнити Наталію Тихонську, яка наразі займає посаду заступника голови "ради міністрів ЛНР". На її місце він хоче поставити нинішнього заступника керівника "адміністрації глави ЛНР" Ірину Запорожцеву.

Як повідомлялось раніше, у "ДНР" та "ЛНР" часто проводять акції з метою залучити більшу кількість місцевих жителів в ряди бойовиків.  Для цього проводились молодіжні байкерські зустрічі та інші заходи. Крім того, жителі окупованих територій України неодноразово заявляли, що так звані керівники "республік" шукають все нові способи завербувати тамтешніх українців.

Другие новости

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

Сотрудники Госпогранслужбы Украины задержали группу нелегальных мигрантов, которых в украинскую границу, вероятно, доставили пограничники Республики Беларусь