ПоддержатьУкраїнська

У Харкові обговорять проблеми організації навчання іноземних студентів

Наталья Полынкова
Наталья Полынкова

Региональный редактор

У Харкові обговорять проблеми організації навчання іноземних студентів

Громадська рада при Харківській обласній державній адміністрації проведе круглий стіл, присвячений проблемам організації навчання іноземних студентів. Захід відбудеться 12 жовтня за участі відповідальних чиновників, громадськості, ЗМІ.

 Громрада при ХОДА ініціює обговорення проблем організації навчання іноземних студентів на Харківщині Ілюстрація: з відкритих джерел

На круглому столі, який організовує Громадська рада при ХОДА, планується обговорення важливої для Харківського регіону тему. Вона стосується організації приїзду, перебування та навчання іноземних студентів у місті Харкові.

Мета круглого столу – напрацювання механізмів забезпечення комфортніших умов перебування та навчання іноземних студентів у найбільш студентському місті Україні – Харкові. Захід сприятиме покращенню іміджу Харкова та України у міжнародному просторі.

Планується також підписання петиції учасниками заходу щодо створення належних умов для приїзду, перебування, навчання та правової захищеності іноземних студентів на Харківщині.

Захід відбудеться 12.10.2021 о 14:30, за адресою м. Харків, вул. Сумська, 72, на другому поверсі бізнес-центру «Platinum plaza», у медіацентрі «Час» («Время»).

Про це розповів член Громради при ХОДА та керівник Харківського регіонального відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» Сергій Усов.

«Серед питань, які планується обговорити будуть:

 1. Впровадження єдиної міжвідомчої інформаційної системи МОНУ.
 2. Забезпечення якісної правоохоронної діяльності стосовно іноземних студентів.
 3. Забезпечення захисту прав іноземних студентів у Вищих навчальних закладах.
 4. Забезпечення правомірної поведінки фірм-контрактерів», — зазначив він.
 5. Організатори запрошують до участі: начальника УСБУ в Харківській області, начальника Головного управління ДМСУ в Харківській області, керівників ГУ НП в Харківській області та Харківської обласної прокуратури, директора ДП «Український державний центр міжнародної освіти», начальника 4-го прикордонного загону ДПС України,  Голову Ради проректорів з питань іноземних студентів. Також організатори надіслали запрошення  Міністру освіти та науки України Сергію Шкарлету.

  «З приводу охорони правопорядку на заході будуть направлені відповідні листи до ГУ НП у Харківській області», — повідомив Сергій Усов.

  Захід буде проведено із застосуванням всіх карантинних норм безпеки. А тому кількість учасників обмежена. Для акредитації просять звертатися за тел. 0688743505 (Усов Сергій).

  Другие новости