ПоддержатьУкраїнська

У Харкові з місця фатального ДТП зникла постраждала. ФОТО

StopCor
StopCor

StopCor

У Харкові з місця фатального ДТП зникла постраждала. ФОТО

З'явилися нові деталі смертельної ДТП у Харкові. З місця події зникла жінка, яка перебувала у натовпі, на яких наїхав Лексус.

Новину повідомляє "Преса України".

Стало відомо, що кількість жертв та потерпілих в наслідок аварії у Харкові, коли 20-річна Олена Зайцева на великій швидкості наїхала на пішоходів, могла бути більшою. З місця події зникла 46-річна Наталія Умаєва. Про це повідомили родичі зниклої.

Як зазначається, 18 жовтня жінка знаходилась на пішохідному переході, де і трапилась ДТП. У цей момент вона розмовляла через телефон з донькою, як раптом зв'язок з нею обірвався. За словами дочки Умаєвої, телефон взяв незнайомий чоловік, який повідомив про те, що сталась аварія. На місці трагедії родичі зниклої знайшли лише її сумочку. Наразі Наталія Умаєва не зазначена у списках загиблих чи постраждалих.

У Харкові з місця фатального ДТП зникла постраждала. ФОТО

У поліції інформації щодо потенційної потерпілої не надають. Нагадаємо, 18 жовтня ввечері дочка харківського бізнесмена Олена Зайцева на великій швидкості проїхала на червоне світло світлофора та врізалась у натовп на тротуарі. Як результат, 6 людей загинули та стільки ж отримали травми різного ступеня тяжкості.

Пізніше з'ясувалось, що 20-річна правопорушниця брала участь у "вуличних гонках". За скоєне вона може сісти за ґрати на термін до 10 років.

Другие новости