ПоддержатьУкраїнська

У Києві поліцейський став "заручником" водія Uber

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві поліцейський став 'заручником' водія Uber

У Києві патрульний розпилив сльозогінний газ у салон таксі Uber. Причина цього – водій защемив руку копа вікном транспортного засобу. З'явилися деталі події. 

Новину повідомляє прес-служба поліції Києва.

Вчора, 11 листопада, у столиці України стався інцидент з водієм таксі Uber та копом. Водій на ім'я Іван припаркувався на місця для інвалідів, на що звернули увагу поліцейські. Останні попросили порушника надати права та страховку. Спочатку таксист шукав документи впродовж 20 хвилин.

З невідомих причин після цього руку одного з правоохоронців затисло скло автівки. Водій натиснув на газ. Авто почало рухатись. Після цього правоохоронець задіяв перцевий балончик. Проїхавши 10 метрів таксі наздогнали поліцейські. Водія було заарештовано.

За словами порушника, він, знаходячись в авто, намагався дізнатись у власника, де знаходиться страховка. У цей момент, як стверджує чоловік, копи почали кричати та ломитися в автомобіль. Злякавшись, чоловік закрив вікно, після чого один з патрульних розпилив газ в салон.

"Я в стані афекту почав рух, але потім зупинився, тому що нічого не бачив. Вони мене дістали з машини та били, у мене болить ребро", – розповів таксист.

Він також наголосив, що на місце події прибули медики, однак вони оглянули лише потерпілого поліцейського, після чого покинули місце події.

Другие новости