ПоддержатьУкраїнська

У Криму померла вагітна росіянка, яку медики виставили посеред ночі на вулицю

StopCor
StopCor

StopCor

У Криму померла вагітна росіянка, яку медики виставили посеред ночі на вулицю

У Сімферополі молоду вагітну жінку медики вигнали з лікарні. Вона опинилась на вулиці посеред ночі у капцях та без мобільного зв’язку. В результаті жінка та ще ненароджена дитина померли. З’явилися подробиці інциденту.

Новину передає "Преса України".

У Сімферополі стався інцидент з вагітною жінкою. 17 січня 21-річна Тетяна Піменова, яка прибула до Криму з Волгоградської області, РФ, звернулась за допомогою до лікарів. У жінки піднялась температура, тому її рідні викликали швидку.

Медики надали їй першу допомогу, зробили укол та запропонували госпіталізацію в інфекційну лікарню. На що жінка відповіла відмовою, побоюючись "підчепити" щось в лікарні. Через деякий час самопочуття росіянки погіршилось. Для неї знову викликали швидку. На цей раз медики забрали майбутню маму. Родичі вирішили її не супроводжувати, посилаючись на скрутне фінансове становище.

"Нас запевнили, що її однозначно госпіталізують, покладуть в палату, тому ми вирішили її не супроводжувати, а приїхати першим автобусом через кілька годин", – розповіла мама жінки.

Стало відомо, що спочатку Піменову доставили в Луговську Центральну районну лікарню, звідти направили до Сімферопольської лікарні № 7, де було поставлено діагноз ГРВІ та підозра на ниркову недостатність. Після цього жінку відвезли до Сімферопольської лікарні ім. Семашко. В ході подорожей відділеннями жінка телефонувала чоловіку та розповідала, що "панькатися" з нею не хочуть.

"З Семашко дзвонила, бідкалася, що до неї вийшов гінеколог і сказав: "Думаєш, я буду тебе тут вночі дивитися?" – розповів чоловік.

В результаті вагітній заявили, що вона не потребує госпіталізації та закликали йти додому. На прохання залишитись у лікарні до ранку їй відповіли відмовою. За словами матері жінки, медики заявили, що "лікарня – не готель". Так, жінку виставили на вулицю вночі в капцях. При цьому їй у слід пролунало "Ми теж люди, нам спати треба".

За збігом обставин мобільний телефон у жінки розрядився. Однак жінку встигла помітити перехожа, яка викликала їй таксі додому. Вже вдома стан жінки погіршився, температура тіла піднялась до майже 40 градусів. Після повторного огляду лікарі констатували смерть дитини на 23 тижні. Жінку готували до операції, однак лікарі не встигли цього зробити – вона померла. За словами лікарів, у вагітної була вірусна пневмонія.

Родичі загиблої припустили, що така безжальна поведінка лікарів могла бути обумовлена тим, що у вагітної не було поліса ОМС і паспорта. За їх словами, документи жінки вкрали у Москві. Близькі загиблої попередили, що вирішуватимуть справу за допомогою суду.

Другие новости