ПоддержатьУкраїнська

У Кабулі трагічно загинули 7 українців – Никитюк

StopCor
StopCor

StopCor

У Кабулі трагічно загинули 7 українців – Никитюк

Дипломат Віктор Никитюк підтвердив, що кількість загиблих у Кабулі українців збільшилась з 6 до 7 осіб. За його словами, не виключено, що інформація афганських ЗМІ про загибель 9 українців підтвердиться.

У Кабулі трагічно загинули 7 українців – Никитюк

Новину передає "Преса України".

22 січня стало відомо, що жертвами нападу на готель "Інтерконтиненталь" у Кабулі стали 7 громадян України. Загиблі працювали в авіакомпанії Афганістану Kam Air.

Також встановлено, що 2 пілоти працювали на українську приватну авіакомпанію "Українські крила". Про одного з пілотів розповів директор авіакомпанії Володимир Костенко.

"Один з пілотів – уродженець Первомайська Харківської області, 1974 року народження", – відзначив він.

Тим часом український посол в Таджикистані та Афганістані Віктор Никитюк заявив,  що українські авіатехніки, які стали жертвами нападу, проживали у готелі. Варто зазначити, що офіційного підтвердження про остаточну кількість загиблих ще не має.

Дипломат Никитюк додав, що український консул, який вже відправився у Кабул, дізнається, скільки точно українці загинуло. Він також вирішуватиме питання транспортування тіл загиблих на Батьківщину.

Нагадаємо, 20 січня 6 талібів влаштували збройний напад на готель "Інтерконтиненталь". За різними оцінками, жертвами стали від 18 до 40 людей.

Другие новости