ПоддержатьУкраїнська

У Кривому Розі стався землетрус

Артем Некрасов
Артем Некрасов

Журналист, редактор

У Кривому Розі стався землетрус

У місті Кривий Ріг 21 січня зафіксували землетрус. Його магнітуда склала 3.3 за шкалою Ріхтера.

 У Кривому Розі зафіксували землетрус Фото: dnpr.com.ua

У Головному центрі спецконтролю повідомили, що 21 січня о 6 ранку у місті Кривий Ріг стався землетрус з магнітудою 3.3 за шкалою Ріхтера.

“Джерело землетрусу розташоване на території Дніпропетровської області в районі м. Кривий Ріг, на глибині 5 км. За класифікацією землетрус належить до відчутних, відчувається небагатьма людьми, які перебувають усередині приміщення, під відкритим небом — тільки в сприятливих умовах. Коливання подібні зі струсом, утвореним легкою вантажівкою. Уважні спостерігачі помічають легкі коливання легких предметів, трохи сильніші — на верхніх поверхах”, — ідеться у повідомленні.

У ГЦСК також зазначають, що найбільш потужні землетруси у Дніпропетровській області були зафіксовані у 2017 та 2013 роках з магнітудами 4,1 та 4,5 відповідно.

Читайте також інші схожі новини:

  • В Польщі 17 жовтня стався сильний землетрус, магнітуда якого склала 4,2 бала за шкалою Ріхтера. Постраждалих немає.
  • 15 жовтня стався потужний землетрус біля узбережжя індонезійського острова Тернате. Магнітуда землетрусу склала 5,6 бала за шкалою Ріхтера.
  • Уранці 23 вересня у Чорткові, що на межі Тернопільської та Івано-Франківської областей, стався землетрус. Підземні поштовхи магнітудою 4,3 бала відчували жителі населених пунктів у радіусі 100 км від центру коливання.
  • 8 вересня в Закарпатській області стався землетрус магнітудою 2,5 бала.
  • В результаті землетрусу, який стався в суботу 14 серпня в республіці Гаїті, загинули 304 осіб. Кількість постраждалих оцінюється в 1,8 тис. осіб.

Другие новости