ПоддержатьУкраїнська

У Кропивницькому озброєні найманці атакували навчальний заклад

StopCor
StopCor

StopCor

У Кропивницькому озброєні найманці атакували навчальний заклад

Надзвичайна подія у Кропивницькому: озброєні спецпризначенці увірвались до школи під час уроку і забрали одного з учнів. Після цього інциденту зі школярами з 1-б наполегливо працювала психолог. Хто організував викрадення? Та де зараз знаходиться хлопчик? З’ясовувала Наталія Дігтяр.

https://www.youtube.com/watch?v=4lCByjk71nA&t=59s

Як наголошує психолог Валентин Кім, діти можуть забути саму подію, але ніколи не забудуть емоційний контекст. Тож внаслідок інциденту у кропивницькій школі психіка першокласників може дуже серйозно постраждати, зокрема, у дітей можуть з'явитися певні фобії.

Зазначимо, що вже за 10 хвилин після цих подій у Кропивницькому оголосили план перехоплення, викрадачів вдалося затримати.

Тоді ж з'ясувалося, що організувала ось цей кіднепінг… мати хлопчика. Батьки малюка розлучилися і не можуть поділити молодшого 7-річного сина.

 У поліції з'ясували: викрадення дитини зі школи організувала мати хлопчика

«Було з’ясовано, що мати безпосередньо брала в цьому участь та забрала свою дитину. У зв’язку з цим факт викрадення неповнолітньої дитини не підтвердився», – повідомив в.о. заступника начальника Кропивницького відділу поліції Євген Кузьменко.

Другие новости