ПоддержатьУкраїнська

У Кропивницькому розстріляли адвоката (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

У Кропивницькому розстріляли адвоката (відео)

У місті Кропивницькому Кіровоградської області невідомі вбили адвоката Олександра Іванова. Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Орієнтовно об 11:45 адвоката О. Іванова розстріляли з автомобіля біля будівлі СІЗО № 6 на вулиці Куроп'ятникова. У результаті отриманих поранень потерпілий помер на місці. Також постраждала ще одна особа.

Прес-секретарка Національної спілки адвокатів України Дарина Глущенко розповіла подробиці вбивства адвоката Олександра Іванова у Кропивницькому біля СІЗО.

"Іванов Олександр – адвокат, працював у колегії адвокатів у Кропивницькому. Адвокатом був з 2011 року. До того він очолював слідче управління в області. В юридичній спільноті людина достатньо відома. Він був з клієнтом на зустрічі в СІЗО. Під'їхав автомобіль. І з автомобіля розстріляли автоматичною зброєю. Адвокат загинув на місті", – розповіла Глущенко.

https://www.facebook.com/suspilne.kropyvnytskyi/videos/431909710748444/

"На місці пригоди працює слідчо-оперативна група. До розкриття злочину також залучено низку оперативних служб, експертів та кінологів. В дію введено оперативний план "Сирена", – передає сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Другие новости