ПоддержатьУкраїнська

У львівських школах проводять перевірки через незаконний збір коштів

StopCor
StopCor

StopCor

У львівських школах проводять перевірки через незаконний збір коштів

У школах міста проводять перевірки за скаргами батьків.

Впродовж 2014-2016 років управління освіти Львівської міськради здійснило перевірки у дев'яти школах міста через скарги батьків щодо незаконного збору та використання батьківських коштів. Про це йдеться в відповіді управління освіти міськради, пише Львівський портал.

Впродовж 2014-2015 рр. управління освіти ЛМР на підставі звернень громадян, з метою розслідування фактів незаконного збору та використання батьківських коштів здійснило перевірки у СЗШ №34, ЛНВК ім.В.Стуса "спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин", СШ№69, СЗШ №73, СЗШ №86, СЗШ №92, СЗШ №98, Авторській школі "Тривіта" та ЛСЗШ І-ІІ ст.. "Школа радості".

"За результатами проведених перевірок у 8 закладах виявлено порушення Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту і фізичного виховання для потреб їх фінансування, затверджено постановою "Про благодійництво та благодійні організації". Десять винних осіб притягнуто до відповідальності",- йдеться у документі.

Другие новости