ПоддержатьУкраїнська

У Львові сталося масове харчове отруєння

StopCor
StopCor

StopCor

У Львові сталося масове харчове отруєння

В одному із закладів харчування Львова відбулось масове отруєння. Кількість потерпілих зростає. Однак медики встановили, що стало причиною поганого самопочуття клієнтів ресторану.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 16 липня, стало відомо, що у фаст-фуді "Томаш Кебаб", що у Львові, отруїлися люди. За попередніми даними, у п’ятницю, 13 липня, 9 відвідувачів закладу звернулись за допомогою до медиків. За вихідні кількість людей, які потребували допомоги, зросла до 25 осіб.

Відомо, що серед постраждалих 17-річний хлопець. Наразі госпіталізовано 24 людини. Вони знаходяться на амбулаторному лікуванні. За словами медиків, перших 9-х відвідувачів закладу госпіталізували з гострою кишковою інфекцією і харчову токсикоінфекцію.

Наразі відкрито кримінальну справу за фактом масового отруєння. Варто зазначити, що в Україні часто фіксуються випадки отруєнь у ресторанах. Так, в Одесі було госпіталізовано 13 людей, які скуштували шаурму у кіоску "Смак Сходу". Медики оцінили їх стан як середньої важкості.

Також у готелі в Яремчі отруїлося 5 дітей віком від 9 до 13 років. Медики констатували у дітей "гострий гастроентероколіт". Відомо, що заклад, у якому жили та харчувалися діти, декілька років не перевіряли відповідні служби.

Другие новости