ПоддержатьУкраїнська

У Марганці міське керівництво причетне до корупційних оборудок

StopCor
StopCor

StopCor

У Марганці міське керівництво причетне до корупційних оборудок

Активісти "Стоп корупції" у Марганці розкрили корупційну схему, у якій задіяна міський голова Олена Жадько, місцеві депутати та підприємець.

Подробиці справи активісти виклали у своєму розслідуванні.

"Наприкінці 2014 підприємець Соколенко зробив ремонт в будівлі школи №10 (де на той час директором була пані Жадько), після закінчення ремонту посадові особи в управлінні освіти почали у нього вимагати документи, але він хутко зник, бо намагався "підсунути" документи про виконання робіт за явно завищеною вартістю. Усе керівництво міста на той час вважало, що цей підприємець гарна людина, меценат і надав благодійну допомогу школі.

За кілька років підприємець Соколенко створив нові фірми та ліквідував фірму БЕСТ, дуже відому Марганчанам", – ідеться у розслідуванні.

Після обрання Олени Жадько на посаду міської голови, підприємець знову з'явився у Марганці. Очільниця міста, уже маючи владу над бюджетними коштами, через рішення Марганецької міської ради, яке вона лобіювала за допомогою голови бюджетної комісії Швеця А.С., виділила понад 272 тис.грн. на ремонт все того ж обладнання в школі №10.

Мова йде про роботи, які вже було фактично зроблено у 2014 році, а саме, заміна труб системи опалення та водо- і каналізаційного відведення", – додають активісти.

Другие новости