ПоддержатьУкраїнська

У Миколаївській ОДА чиновників упіймали на зловживанні службовим становищем

StopCor
StopCor

StopCor

У Миколаївській ОДА чиновників упіймали на зловживанні службовим становищем

Співробітники Служби безпеки України викрили зловживання посадовців Миколаївської обласної державної адміністрації при організації пасажирських перевезень на міжміських і приміських автобусних маршрутах регіону.

Новину повідомляє "Преса України".

У прес-центрі спецслужби розповіли, що чиновники всупереч законодавству допускали до участі в тендері перевізників, які використовувати автобуси, переобладнані з вантажних бусів. Так, серед переможців тендерного конкурсу виявили десять підприємців, в автопарку яких частка перероблених автобусів складає майже сорок відсотків. Це при тому, що в статті 45 Закону України "Про автомобільний транспорт" зазначено: перевізникам з переобладнаним вантажним у пасажирський транспорт заборонено брати участь у конкурсах з перевезень пасажирів на маршрутах загального користування.

"Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу України", - зазначили спецслужбі.

СБУ також ініціювала додаткову перевірку. Миколаївська ОДА перевірить перевізників для приведення галузі у відповідність до вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України повідомили, що в Донецькій області чиновники вугільного підприємства розкрали понад 22 мільйони гривень.

Другие новости