ПоддержатьУкраїнська

У Мінсоцполітики повідомили про кількість переселенців в Україні

StopCor
StopCor

StopCor

У Мінсоцполітики повідомили про кількість переселенців в Україні

Через війну на сході України та анексію півострова Крим українці продовжують покидати кризові зони. У Мінсоцполітики заявили, що постійне місце проживання покидають цілі сім’ї.

Новину передає "Преса України".

У Міністерстві соціальної політики України підрахували кількість переселенців із зон кризової ситуації – Донбасу та Криму. Таких виявилось понад півтора мільйона осіб.

"Станом на 2 травня 2018 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 500 186 переселенців або 1 225 470 сімей з Донбасу і Криму", – відзначили у прес-службі Міністерства.

Нагадаємо, раніше жителі Донбасу зізнались, що при керівництві російських найманців життя простих людей значно погіршилось. Так, люди, які вирішили не покидати "ЛНР" та "ДНР", заявили, що їм відрізали як мобільний, так й інтернет-зв’язок. Крім того, щоб скористатись маршруткою, люди вимушені попередньо купувати квитки, за якими зазвичай утворюються великі черги.

Водночас російські найманці скористались тим, що деякі люди вирішили переїхати на підконтрольну Києву територію.  Квартири, з яких виїхали власники, почали продавати за безцінь.

Що стосується, українців, які залишились в анексованому Криму, заради них українська влада прийняла план реінтеграції Криму, який передбачає заходи задля підтримки.

Другие новости