ПоддержатьУкраїнська

Канадська віза для українців подорожчає вдвічі

StopCor
StopCor

StopCor

Канадська віза для українців подорожчає вдвічі

У Канаді ще неготові надати безвізовий режим для України. Однак вводять нові правила в’їзду в країну. Не на користь мандрівникам.

Новину передає "Преса України".

У Канаді вирішили ввести збір біометричних даних мандрівників, які мають українське громадянство. Це означає, що бажаючі отримати канадську візу муситимуть здавати відбитки пальців й електронну фотографію.

Правило поширюватиметься абсолютно на всіх, як на туристів, заробітчан, так і на людей, які збираються переїхати в країну на постійне місце проживання чи прибувають на навчання.

Про це заявили у Міністерстві імміграції, громадянства та біженців Канади. У відомстві наголосили, що біометрію збиратимуть лише раз на 10 років. При цьому не важливо, на який термін була видана канадська віза.

Нове правило вступить в дію вже цього літа. Варто зазначити, що до консульського збору буде додана й плата за збір біометрії, а саме 85 канадських доларів, що еквівалентно 64 американським доларам, або ж 1680 грн.

Так, звичайна туристична віза коштуватиме не 100 канадських доларів, або ж 75 американських доларів, а 185 канадських або 140 американських доларів. Тобто 3676 грн.

Як повідомлялось раніше, у ЄС дали добро на введення нових правил для громадян третіх країн, які подорожують у рамках безвізу. Йдеться про заповнення онлайн-заяви на подорож, за яку заплатить мандрівник.

Другие новости

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

Сотрудники Госпогранслужбы Украины задержали группу нелегальных мигрантов, которых в украинскую границу, вероятно, доставили пограничники Республики Беларусь