ПоддержатьУкраїнська

У Нацполіції заявили, що заборона виходити на вулицю носить рекомендаційний характер

StopCor
StopCor

StopCor

У Нацполіції заявили, що заборона виходити на вулицю носить рекомендаційний характер

Обмеження свободи пересування українців згідно з рішенням комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, носять виключно рекомендаційний характер.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції України, передає "Прямий".

"Постановою Кабінету міністрів України та постановою головного державного санітарного лікаря України прийнято ряд карантинних заходів та рекомендацій для попередження поширення коронавірусної інфекції. Поліція та Нацгвардія насамперед проводить широку роз'яснювальну та профілактичну роботу серед громадян щодо необхідності їх дотримання", – йдеться у повідомленні.

У поліції додали, що у кількох регіонах було ухвалено рішення про тимчасову заборону громадянам виходити з дому (з 13-ї години 11 квітня до 06-ї години ранку 13 квітня).

"Утім це рішення комісії носить виключно рекомендаційний характер, адже комендантська година можлива лише за умови введення правового режиму надзвичайного стану", – наголосили правоохоронці.

Водночас в умовах надзвичайної ситуації допускаються обмеження роботи громадського транспорту, підприємств та організацій.

Другие новости