ПоддержатьУкраїнська

У поїзді "Київ-Маріуполь" жінка народила дитину

StopCor
StopCor

StopCor

У поїзді 'Київ-Маріуполь' жінка народила дитину

Співробітники "Укрзалізниці" повідомили про народження дитини в поїзді, який слідував за маршрутом "Київ-Маріуполь". Породіллю відправили до найближчої лікарні на станції "Запоріжжя".

У поїзді ''Київ-Маріуполь'' жінка народила дитину

Новонароджена дівчинка побачила світ напередодні Великодня в поїзді, який прямував з Києва до Маріуполя, повідомляє "Укрінформ".

Про подію повідомив глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун. "Сьогодні в поїзді Київ-Маріуполь народилася дівчинка. Провідники поїзда № 83/84 надали допомогу пасажирці, у якої під час подорожі почалися пологи," – розповів він.

Він також розповів, що до провідниці одного з вагонів Галини Климової підійшла вагітна жінка, яка скаржилася на гострий біль в животі. На допомогу жінці також прийшла провідниця з сусіднього вагона Світлана Потапова, яка має досвід роботи в лікарні. Провідниці повідомили машиністу потяга про подію і попросили викликати швидку допомогу на найближчу станцію, а самі почали надавати породіллі першу допомогу.

Спільними зусиллями на світ з'явилася дівчинка. Мати з дитиною були доставлені в пологовий будинок у м. Запоріжжя. Їх стан задовільний.

"Залізничники оперативно викликали швидку на найближчу станцію – м. Запоріжжя. Зараз жінка з немовлям перебуває в пологовому будинку в Запоріжжі під наглядом лікарів. Такий випадок на залізниці вже не перший. Так, 31 січня 2017 під час руху приміського поїзда провідниці Наталія Нагуляк, Євгенія Питулько, Світлана Пшенична й Олександра Булах надали допомогу пасажирці, в якої почалися пологи.

А в серпні 2012 року провідник плацкартного вагона поїзда Одеса-Харків Роман Федько, який в той час був студентом першого курсу медичного навчального закладу, також прийняв пологи у пасажирки. Спасибі залізничникам за професійні дії! Мамі й новонародженій – здоров'я і хорошої долі," – розповів Войцех Балчун.

Другие новости