ПоддержатьУкраїнська

У РФ хлопчик пригостив своїх однокласників щурячою отрутою: 13 дітей госпіталізовано

StopCor
StopCor

StopCor

У РФ хлопчик пригостив своїх однокласників щурячою отрутою: 13 дітей госпіталізовано

В Новосибірській області другокласник приніс до школи щурячу отруту, загорнуту в обгортки від цукерок та пригостив нею однокласників. Про подію повідомляє “Уніан”.

"Попередньо встановлено, що 20 травня поточного року в приймальний спокій Чанівської ЦРЛ поступили 13 малолітніх дітей з діагнозом: отруєння отруйною речовиною (щурячою отрутою)", – зазначили в регіональній прокуратурі.

Школярам провели промивання шлунка, їх стан оцінюється як задовільний.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, першим на підозрілу поведінку дітей звернув увагу вчитель - школярі стали по черзі відпрошуватися попити води, потім деяких почало нудити. Перша підозра впала на шкільну їдальню, проте пізніше з'ясувалося, що справа не в ній.

"Їдальня ні при чому! Це хлопчик з другого класу приніс таблетки з щурячою отрутою, пригостив друзів. Щуряча отрута була в гранулах. Запропонував всім однокласникам, спробували вісім осіб - решта, мабуть, виявилися розумнішими. Одну дівчинку одразу почало рвати", - розповіли місцеві жителі порталу "Новосибірськ онлайн".

Відзначається, що хлопчик, який приніс цукерки, виховується у прийомній сім'ї, з його батьками вже провели профілактичну бесіду. Місцева прокуратура вже почала перевірку за фактом отруєння.

Читайте також: "На Рівненщині дитина загинула, граючи у піску".

Другие новости