ПоддержатьУкраїнська

У східних регіонах виріс попит на закордонні паспорти

StopCor
StopCor

StopCor

У східних регіонах виріс попит на закордонні паспорти

Обов'язкове надання закордонного паспорта при в'їзді до РФ призвело до зростання попиту на документи у регіонах, які знаходяться по сусідству з Росією.

Про це повідомляє пресслужба ДМС, інформує "UNN".

"В областях, які межують з Російською Федерацією, спостерігається зростання попиту на отримання послуг з оформлення закордонного паспорта. Зокрема, протягом січня-лютого 2020 року кількість оформлених заяв-анкет для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон зросла у Луганській області (приблизно у 3 рази порівняно з січнем-лютим 2019 року), Донецькій (у 1,5 рази), Харківській (на 30%), Сумській (на 11%) областях", - йдеться у повідомленні.

У міграційній службі зазначають, що в цих регіонах готові до збільшення попиту на відповідну послугу. Загалом, запровадження зазначених нововведень не вплинуло на загальну кількість оформлених органами міграційної служби заяв-анкет на отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у порівнянні з попередніми роками).

Зазначимо, постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2019 року № 1056 внесено зміни до порядку перетину громадянами України державного кордону з Російською Федерацією.

Змінами передбачено, що з 1 березня 2020 року громадяни України, які вирушають до Російської Федерації, при перетині українсько-російського кордону повинні обов'язково надати паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Як повідомлялося раніше в "UNN", близько семи тисяч українців уже поїхали до РФ за новими правилами.

Другие новости