ПоддержатьУкраїнська

У Слов'янську водій маршрутки напав на сироту-пільговика

StopCor
StopCor

StopCor

У Слов'янську водій маршрутки напав на сироту-пільговика

У Слов'янську водій автобуса вирішив вигнати з транспортного засобу сироту, який планував здійснити поїздку безкоштовно. Для цього горе-водій застосував силу.

Новину передає "Преса України".

У неділю, 1 липня, стався черговий інцидент, коли водій маршрутки у грубій формі виставив пільговика. Так, водій автобуса, який слідував маршрутом Слов'янськ – Билбасівка, не захотів везти сироту Влада Самусенка.

Про інцидент розповів потерпілий. За його словами, водій, побачивши Єдиний квиток, накинувся на нього. При цьому не лише словесно, а й застосувавши силу. Подію хлопець зафіксував на камеру свого мобільного телефона та виклав відповідний матеріал на своїй сторінці у соцмережі.

"Сьогодні я їхав до друзів...я зайшов в автобус, маршрут цього автобуса АС Слов'янськ - Билбасівка. Надавши документ Єдиного квитка водієві, почув на свою адресу ненормативну лексику. І в результаті цього до мене було застосовано фізичну силу", – розповів потерпілий.

Так, на відео видно, як агресивно налаштований водій спочатку лається, а потім підходить до пасажира, єдиного в автобусі, та намагається вигнати його. За словами Влада Самусенка, чоловік душив його зі словами «Вийди на*рін з автобуса, щеня».

Варто зазначити, в Україні часто фіксуються випадки, коли водії автобусів чи маршрутних таксі не бажають перевозити безкоштовно пільговиків та АТОвців.

Увага! Відео містить ненормативну лексику! 

Другие новости