ПоддержатьУкраїнська

У США поліцейські застрелили українця

StopCor
StopCor

StopCor

У США поліцейські застрелили українця

Американські поліцейські розпочали внутрішнє розслідування за фактом убивства їхніми колегами Ярослава Мосіюка – жителя міста Шарлотт. Свідки трагедії стверджують, що вони відкрили вогонь в момент, коли він був повернутий до правоохоронців спиною.

Новину повідомляє "Преса України".

Свідок загибелі українця, сусідка Шаміка, характеризує Ярослава як гарного хлопця, який допомагав у побуті, був привітним і чуйним. За словами американки, на вулиці з рушницею в руках він говорив про бажання вкоротити собі віку, і ні для кого більше загрози не являв. "Вони його вбили, не дали йому жодного шансу! Вони намагаються сказати, що стріляли йому в груди, але вони в спину йому стріляли", – твердить очевидиця подій.

Інший сусід Мосіюків каже, що українець страждав на психічну недугу, перестав пити ліки і його емоційний стан суттєво погіршився. "Він був психічно нестабільним. Він не вживав ліків і те, що з ним сталося, я називаю "поплавило". Він вийшов з дому з рушницею, далі приїхала поліція, побачила його, і якщо ти направляєш зброю на них – це вже загроза для поліції. Вони діяли у відповідь, вживали силу і вбили його. У них не було іншого вибору", – переконаний Тайрон.

Правоохоронці мають запис з відеореєстратора, але він є частиною внутрішнього розслідування, тож поліцейські вирішили не ділитися ним із пресою. Брайана Волша, який натиснув на гачок, відсторонили від роботи. Досвідчені поліціянти поза камерою кажуть, що найімовірніше, йдеться про суїцид за допомогою копів. Це – поширене явище для США, суть якого полягає в тому, що охочі звести рахунки з життям часто не здатні самотужки зробити це, і намагаються делегувати відповідальну останню дію в інші руки. Найпростіший спосіб – спровокувати поліцейських.

https://youtu.be/gZbngQFoFc4

"Щойно хтось ставить життя офіцера під загрозу, або життя інших людей поруч, поліція має дозвіл стріляти на ураження. Більшість поліцейських відтреновані на ідентифікацію спроб "самогубства за допомогою поліції" чи справжньої потреби в допомозі, про яку люди часто не можуть сказати", – каже тренер зі спеціальних програм для правоохоронців Джефф Джанероне.

Нагадаємо, в столиці Туреччини – Анкарі правоохоронці заарештували громадянку Російської Федерації. Жінку пов'язують з Мевлютом Мертом Алтінташем – убивцею російського посла в Туреччині Андрія Карлова.

Другие новости