ПоддержатьУкраїнська

У столиці активісти підключилися до справи ошуканих вірян Посольства Божого

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці активісти підключилися до справи ошуканих вірян Посольства Божого

Активісти "Стоп корупції" підключились до справи ошуканих вірян Посольства Божого.

Активісти "Стоп корупції" відвідали судове засідання у справі понад 50 сімей, яких ошукав колишній пастор церкви "Посольства Божого" Сандей Аделаджа. Подробиці з Дніпровського суду столиці повідомив правозахисник проекту В'ячеслав Гришко.

"Ця справа тягнеться 5 рік поспіль. Цього разу судді ухвалили рішення перенести слухання на 12 жовтня. Матеріали справи відправили на досудове розслідування", – повідомив правозахисник проекту В'ячеслав Гришко.

Нагадаємо, до активістів "Стоп корупції" за підтримкою та допомогою звернулись обмануті громадяни, яких, за їхніми словами, під гіпнозом змушували брати великі позики у банках. На ці кошти люди придбали квартири, які їм не по кишені.

У результаті довірливі громадяни не можуть сплачувати внески за кредитом. За матеріалами справи жертвами пастора Аделаджі визнані 618 осіб, ці люди зазнали збитків на загальну суму у 52 мільйони гривень. На власність людей, а це квартири, земельні ділянки, автівки, наклали арешт.

Додамо, що Сандея Аделаджу звинувачують у шахрайстві в особливо великих розмірах. В Україні пастора судять за статтею 190 Кримінального кодексу, санкція цієї статті передбачає покарання до 12 років тюрми з конфіскацією.

Другие новости