ПоддержатьУкраїнська

У столиці провели акцію протесту під нелегальним рестораном "Компот"

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці провели акцію протесту під нелегальним рестораном 'Компот'

Активісти "Стоп корупції" провели акцію проти незаконної діяльності ресторану "Компот" на Поштовій площі у Києві. Подробиці повідомила журналістка Марія Москаленко.

У столиці провели акцію протесту під нелегальним рестораном ''Компот''

"Ми повідомили відвідувачів, що заклад працює незаконно, роздали відповідні інформаційні листівки, у яких розписали усі порушення в роботі "Компоту". Також ми поспілкувалися із самими клієнтами. Люди були неприємно здивовані, що у середмісті Києва ресторан працює без дозволу.

Фактично, якщо хтось із відвідувачів отруїться, адміністрація закладу не відповідатиме за наслідки. Працівники "Компоту" під акції заперечували усі звинувачення та запевняли, що мають на руках усі дозволи, однак показати жодного документу не змогли", – зазначає журналістка Марія Москаленко.

Активісти проекту обклеїли заклад наліпками з написом "Стоп корупції".

У столиці провели акцію протесту під нелегальним рестораном ''Компот''

"Оскільки поліція і прокуратура зволікають із розслідуванням справи про роботу нелегального закладу громадського харчування, активісти "Стоп корупції" вирішли взяти справу у свої руки. Ми і надалі будемо продовжувати інформувати містян про порушення в роботі "Компоту", – зазначив правозахисник проекту Ігор Бондарчук.

Нагадаємо, за даними журналістів проекту, дирекція "Компоту" не зверталась до Подільської районної адміністрації і не отримувала дозволу на відкриття закладу у будівлі біля Річкового вокзалу. Більше того, після інційованої стопокорівцями перевірки інспектор департаменту земельних ресурсів КМДА підтвердив, що земельну ділянку на площі незаконно захопили. А згодом на цій території звели дві двоповерхові будівлі. За інформацією "Стоп корупції", ділянка віддана у користування Річковому вокзалу і відносится до охоронюваної культурної зони. У ДАБІ "Стоп корупції" підтвердили, що жодних дозволів на будівництво та запуск в експлуатацію підприємцям не давали.

Додамо, що активісти проекту провели низку акцій щодо закриття "Компоту". Після звернення "Стоп корупції" у Подільському управлінні поліції відкрили кримінальне провадження про незаконні будівлі, захоплення землі та незаконну підприємницьку діяльність.

У столиці провели акцію протесту під нелегальним рестораном ''Компот''

Нагадаємо, у ході зйомок про так звану реконструю центральної частини міста на журналіста "СтопКору" Сергія Медяника напав працівник юридичної фірми. Зловмисник наніс кореспондентові численні удари по голові, унаслідок чого той отримав струс мозку та потрапив до лікарні.

"СтопКор" з'ясував, що до реконструції, а фактично забудови площі причетний колишній голова Державного управління справами часів президента Януковича – Андрій Кравець.

Другие новости