ПоддержатьУкраїнська

У столиці жінка побила прийомну доньку до напівсмерті

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці жінка побила прийомну доньку до напівсмерті

Жителька одного зі Східних регіонів України, де точаться інтенсивні бойові дії, переселилася з двома всиновленими дітками до столиці. Тутешні лікарі забили на сполох, коли вона звернулася до них з непритомною від побоїв дочкою.

У столиці жінка побила прийомну доньку до напівсмерті

Новину повідомляє "Преса України".

Оскаженіла мати лупцювала паском чотирирічну дівчинку доки та не втратила свідомість. Невідомо, чим би скінчилося для дитини таке виховання, якби не лікарі, – зазначають журналісти Надзвичайних Новин.

Те, що побачили лікарі, їх просто жахнуло. Чотирирічну Настю судомило, а тіло дитини було вкрите величезними синцями. Страшні гематоми були навіть на голові.

Жінку так розгнівала хвороба малої, тож вона взялася бити дівчинку паском. Однак правоохоронцям вона пояснила, що намагалася промити дитині шлунок, оскільки вона була переконана, що донька отруїлася рибою.

На питання, чому на дитині синяки, вона відповіла, що напередодні вона її побила через те, що дівчинка погано себе поводила.

Поліцію викликали медики. Лікарів горе-мати намагалася запевнити – дівчинка покалічила себе сама.

Окрім маленької Насті, ця жінка має ще семирічного сина. Івана та його сестричку переселенка з Донеччини взяла з дитячого будинку. До столиці вони приїхали нещодавно, жили в орендованій квартирі.

Чи вперше вона піднімає руку на дітей? Сусіди не знають. Жінка завжди була відлюдькувата, майже ні з ким не спілкувалася.

Нагадаємо, дії горе-матері, яка залишила напризволяще двох малолітніх дітей, перекваліфіковано на умисне вбивство. Як відомо, інцидент стався у кінці листопада минулого року.

Другие новости