ПоддержатьУкраїнська

У Сумській області скажена лисиця напала на маленьку дитину

StopCor
StopCor

StopCor

У Сумській області скажена лисиця напала на маленьку дитину

Дитина знаходиться в лікарні з травмами від укусів хижака, вакцину від сказу довелося шукати батькам.

На Сумщині лисиця, імовірно скажена, накинулася на другокласницю. Мама й донька займалися вечірньою пробіжкою на стадіоні місцевої школи в Конотопі. Дочка трохи відстала від матері, і раптом сталося несподіване.

Дитина відчула, що біля ніг плутається якийсь звір, передає видання "Антикор". Через мить дитина відчула страшний біль. Нападаючою виявилася лисиця, яка вп'ялася зубами в ніжку й сідницю дитини. Дівчинка впала на землю, на допомогу кинулася мама Олеся, а слідом й інші громадяни, які в цей вечір теж тренувалися на стадіоні.

Лисиця була брудна й облізла, з шаленими очима, за словами очевидців. Вона трохи постояла на місці події, потім розвернулася і втекла в невідомому напрямку.

У лікарні дитині обробили рани, перев'язали та повідомили: в Конотопі вакцини від сказу немає. Мамі довелося підняти на вуха всіх друзів і знайомих, шукати й діставати препарат, від якого залежало життя доньки.

Вакцину вдалося роздобути в Сумах. Є всі підстави підозрювати, що тварина все-таки була скаженою, адже лисиці в "здоровому глузді" на людей не нападають і тримаються якнайдалі від людського житла.

Раніше повідомлялося про спалах ботулізму в Україні. Зафіксовано ще три випадки захворювання.

Другие новости