ПоддержатьУкраїнська

У Вінниці розпочали розгляд справи стосовно телефонних шахраїв

StopCor
StopCor

StopCor

У Вінниці розпочали розгляд справи стосовно телефонних шахраїв

Колегія Вінницького міського суду розпочала розгляд справи за обвинуваченням у шахрайстві трьох мешканців Києва, повідомляє місцеве видання Власно.інфо.

Троє киян, працюючи в столиці, "розводили" вінничан по телефону за відомою схемою "ваш син потрапив до міліції". Через службу таксі потерпілі передавали кошти чи "скидали" на вказаний банківський рахунок, які їм вказували підсудні. Таким чином шахраї видурили у 25 вінничан близько півмільйона гривень.

Обвинувачені вже були раніше судимі за схожі злочини.

"За допомогою радіорозвідки встановлено, з якого помешкання здійснили дзвінки. Під час досудового слідства зробили фоноскопічну експертизу, результати якої підтвердили, що голоси справді належать обвинуваченим", – розповів прокурор Олександр Старинець.

Підсудні обвинувачення визнають, кажуть, що схема, про яку розповідає прокурор, працювала, однак не погоджуються з тим, що в них працювала організована злочинна група.

Рішенням суду, обвинувачених лишили під вартою до 20 червня. Досудове розслідування тривало півроку, це єдина справа в Україні щодо телефонного шахрайства, яку передали до суду.

Другие новости