ПоддержатьУкраїнська

Українка планувала вивезти дітей за кордон за підробленими документами

StopCor
StopCor

StopCor

Українка планувала вивезти дітей за кордон за підробленими документами

На пункті пропуску "Порубне" прикордонники затримали жінку, яка вирішила перетнути кордону України з дітьми за підробленими документами. Фальшивим був і дозвіл батька на перетин кордону. Мотиви дій жінки з'ясовує слідство.

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення прес-служби ДПС України.

Стало відомо, що нотаріально засвідчена заява, видана Генконсульством України в Мілані, яку подала жінка прикордонникам, – підроблена. Разом із цим документом підроблена і згода батька на вивезення дітей за кордон.

"Наша співвітчизниця, що прямувала з малечею в "Порубне", пред’явила на контроль правоохоронцям підроблений дозвіл на вивезення дитини від батька", – розповіли в прикордонній службі.

Українку одразу передали поліції. За фактом порушення закону їй оголосили про виявлення ознак правопорушень ч.4 ст. 358 ККУ "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів".

Тим часом в ДПСУ нагадують, що вивести дитину за межі держави можна, оформивши ряд документів.

"Якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, то при перетині кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків або іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною. Для оформлення такого документа слід звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України", – зазначили в службі.

Другие новости