ПоддержатьУкраїнська

В Авдіївці запасів води залишилося всього на три дні

StopCor
StopCor

StopCor

В Авдіївці запасів води залишилося всього на три дні

В місті Авдіївка, що в Донецькій області, залишається проблема з водопостачанням. Це пов'язано з тим, що неможливо провести ремонтні роботи на Донецькій фільтрувальній станції, де пошкоджено хлоропровід.

За словами голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, бойовики замінували Донецьку фільтрувальну станцію. Після розмінування ремонті бригади щонайменше два дні ліквідовуватимуть несправність. Тим часом воду розвозять у старій Авдіївці, доставляють її в магазини.

"Є проблема з водою. З 6 до 9 вечора ми подаємо воду. Є проблема з відновленням Донецької фільтрувальної станції, оскільки перебитий хлоропровід. Туди не заходить поки ні ОБСЄ, ні ремонтники, там є дві міни, їх поставили терористи. Ремонтники кажуть, що для ремонту хлоропроводу треба 2-3 дні роботи", – сказав Жебрівський.

За словами керівника Авдіївської ВЦА Павла Малихіна, запасів води в місті залишилося всього на три дні. Окрім того, бойовики останніми артилерійськими ударами зруйнували багато будинків. Невідомо чи влада допомагатиме населенню у відновленні житла.

Нагадаємо, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що відновлено електропостачання Авдіївки.

Другие новости