ПоддержатьУкраїнська

В Івано-Франківську школяр влаштував різанину

StopCor
StopCor

StopCor

В Івано-Франківську школяр влаштував різанину

У місті Івано-Франківськ сталася трагедія: 13-річний юнак завдав три ножових поранення своєму 9-річному товаришу після сварки з ним. В результаті останній опинився в реанімації.

Новину повідомляє "Преса України".

Подія сталась в Івано-Франківську у квартирі на вулиці Надвірнянській: 13-річний школяр тричі вдарив ножем у спину дев'ятирічного товариша, який після цього випав з вікна четвертого поверху. Зараз потерпілий знаходиться в реанімації ОДКЛ. Слідство розглядає декілька версій обставин конфлікту.

Тим часом стало відомо, що в минулу п'ятницю, третього червня, від рук 13-річного хлопця постраждав ще один дев'ятирічний учень сирійського походження. У дворі, де вони мешкають, підліток затягнув меншого школяра за гараж і там його побив. Потерпілого забрали у лікарню. Цей факт підтвердили у прес-службі обласної прокуратури.

Нагадаємо, у Кривому Розі сталася безпрецедентна подія: чоловік і жінка, які утримують дитячий будинок сімейного типу, "загубили" одну дитину – 6-річну Аміну. Кажуть, вона вийшла в туалет з машини, а того, що дівчинка назад не сіла, не помітили. Тим часом в поліції засумнівалися в їх словах.

Другие новости