ПоддержатьУкраїнська

В "ЛНР" займуться духовним вихованням молоді за "республіканськими" програмами

StopCor
StopCor

StopCor

В 'ЛНР' займуться духовним вихованням молоді за 'республіканськими' програмами

Ватажки "ЛНР" запланували понад 3 тисячі заходів, метою яких є "патріотичне виховання" молоді всієї Луганської області. У "республіці" також анонсували проведення нових "духовних" програм.

Про це повідомив координатор "Інформаційного спротиву". Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 26 січня, Дмитро Тимчук заявив, що у "ЛНР" активізована пропагандистська робота з молоддю. За його словами, вербуванню підлягають не лише луганчани, а й мешканці підконтрольних Україні територій Луганської області.

"У першому кварталі 2018 заплановано прийняття так званою "Народною радою ЛНР" "законів" про основи державної молодіжної політики та про систему патріотичного виховання "громадян ЛНР", – розповів військовий журналіст.

За його словами, "рада міністрів ЛНР" також планує ухвалити нові програми "духовного виховання студентів ЛНР до 2020 року". Ще одна майбутня "республіканська" програма  – "патріотичного виховання підростаючого покоління ЛНР до 2020 року".

Стало відомо, що російські найманці у "ЛНР" також готуються провести 3169 заходів, до яких залучать школярів, студентів з ОРЛДО та територіях Луганської області, де бойовики не орудують.

"Для залучення молоді на неокупованої території пропонується широко використовувати соціальні мережі", – підсумував Тимчук.

Другие новости