ПоддержатьУкраїнська

В Одесі жінка найняла «тітушок» і забарикадувалась у квартирі, аби не дати колишньому чоловіку бачитися з сином

StopCor
StopCor

StopCor

В Одесі жінка найняла «тітушок» і забарикадувалась у квартирі, аби не дати колишньому чоловіку бачитися з сином

Страшні звинувачення, розбірки з поліціянтами та баталії у медіапросторі: офіційно розлучитися одеському подружжю Мараховських вдалося лише за рік судової тяганини. Але їхня війна і досі не закінчена, адже батько до цього часу не бачив маленького сина. Що це – законний захист матір’ю інтересів малюка чи фактичне викрадення дитини? Намагалася розібратися Наталія Дігтяр.

https://www.youtube.com/watch?v=rwnvtiNGn0I

Ксенія запевняє, що Павло сам не хоче їздити до хлопчика та недостатньо забезпечує його. Але ось цей документ говорить про інше.

«Кедрова Елеонора Анатоліївна та Мараховська Ксенія Дмитрівна до серпня 2019 року проживали на вулиці Французький бульвар з малолітньою дитиною. Неодноразово зверталися до співробітників охорони з різними проханнями, які стосуються контрольно-пропускного режиму: просили не пропускати до їхньої квартири Мараховського Павла Олександровича, його батьків, кур'єрів із поштою та подарунками для дитини. Тому всі диспетчери добре знайомі з Кедровою Е.А та з Мараховською К.Д.», – йдеться у повідомленні від ОСББ «КРІТ».

 Жінка найняла приватних охоронців, аби не пускати ексчоловіка на поріг

Виходить, що мати та теща навмисно приховували дитину від батька. До речі, це фіксували й державні виконавці. Аби уникнути провокацій з боку колишньої дружини та тещі, Павло приходив разом із працівниками опікунської ради. Та до квартири колишньої дружини – не пробратися, адже на її варті стояла приватна охорона, яку найняла Ксенія.

Спроб побачити власну дитину Павло робив безліч, проте всі вони поки були марними.

Другие новости