ПоддержатьУкраїнська

В Одеському СІЗО будуть навчати кіберспорту (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

В Одеському СІЗО будуть навчати кіберспорту (фото)

В одеському СІЗО розмістили три гральні приставки PlayStation 4. Це дозволить не лише урізноманітнити дозвілля неповнолітніх арештантів, а і зацікавить їх у кіберспортивній діяльності. Ігрові консолі для слідчого ізолятору надав глава Федерації кіберспорту Півдня України Андрій Воронов.

 Фото: akket.com

За словами полковника Сергія Чішкали, Федерація кіберспорту проводитиме із затриманими регулярні заняття, передає "UA.NEWS" з посиланням на "Думская".

 Фото: Думская
 Фото: Думская

"Проект дозволить в стінах СІЗО неповнолітнім вчитися кіберспорту, правильній грі і самодисципліні. Допоможе корисно заповнити дозвілля і направити дітей на шлях виправлення. Представники Федерації кіберспорту відвідуватимуть заклад згідно з розробленим графіком для викладання нової дисципліни", – заявив полковник внутрішньої служби Сергій Чішкала.

Нагадаємо, Мінцифри планує допомагати українському кіберспорту. Глава міністерства Михайло Федоров та голова правління Української професійної кіберспортивної асоціації (UPEA) Олександр Кохановський підписали меморандум про співпрацю.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Малюська продемонстрував чергову відремонтовану камеру СІЗО.

Другие новости