ПоддержатьУкраїнська

В окупованій Авдіївці населення змушене жити в підвалах та бліндажах – ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

В окупованій Авдіївці населення змушене жити в підвалах та бліндажах – ЗМІ

Держказначейство тимчасово припинило платежі в Авдіївці. Такі заходи вжиті у зв'язку з відсутністю зв'язку та електроенергії. 

Про це повідомляють українські ЗМІ».

У результаті обстрілу бойовиків місто Авдіївка Донецької області було знеструмлене та наразі там немає зв'язку. Також відомо, що в Авдіївці оголошено надзвичайний стан, тому що у 20-градусний мороз місто залишилось без теплопостачання, води та енергії.

У Державній скарбничій службі повідомили, що в місті тимчасово зупинено обслуговування бюджетних рахунків. Платежі як розпорядників бюджетних рахунків, так і одержувачів коштів бюджету наразі не проводяться.

"Казначейство приносить вибачення за тимчасове припинення розрахунково-касового обслуговування", – йдеться в офіційному повідомленні Держказначейства. 

Як відомо, бойовики терористичних угруповань Донбас знову відмовилися припинити вогонь по Авдіївці, попри складну гуманітарну ситуацію. Ситуація в Донецькій і Луганській областях вже третій день залишається вкрай важкою, а в районі Авдіївської промислової зони критичною.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко терміново повернувся в Україну з Берліна через надзвичайну ситуацію в Авдіївці. Через шалений обстріл бойовиків, мешканці Авдіївки змушені жити в підвалах і укриттях. Так, снаряди й міни окупантів б'ють по житлових кварталах прифронтового міста.

Другие новости