ПоддержатьУкраїнська

В окупованій Горлівці в комендантську годину розстріляли двох чоловіків

StopCor
StopCor

StopCor

В окупованій Горлівці в комендантську годину розстріляли двох чоловіків

20 березня стало відомо про виявлення тіл двох місцевих жителів Горлівки в посадці недалеко від житлового району. Обидва хлопці – Микита Шевченко і Євген Ратніков – зникли 8 жовтня 2016 року.

Як повідомляє в Facebook журналіст Микита Сініцин, в день зникнення молоді люди на 5-му кварталі відзначали день народження Євгенія Ратникова. Близько 24:00, під час комендантської години, горлівчани пішли за горілкою в найближчий ларьок, передає "Діалог.UA".

"Як повідомляють мої джерела, знайшли їх обох на тому ж 5-му кварталі, не так уже й далеко від нічного кіоску, в якому горілка продавалася, в посадці. Судячи з усього, їх ніхто, крім рідних і близьких, і не шукав ", – пише Сініцин. Дані іменинника Ратнікова є в базі сайту "Миротворець" – хлопець був "військовослужбовцем ДНР".

Сініцин нагадав, що влітку 2015 року в Горлівці вже стався схожий випадок. Тоді в свій день народження загинув 22-річний Володимир Гончаров. Він з друзями також вийшов до ларька в комендантську годину і більше не повернувся. Раніше розвідка повідомила, що в захопленій Горлівці російські військові влаштували різанину.

Тим часом на блокпостах "ДНР" близько Горлівки окупанти беруть хабарі гривнями. За місяць бойовики заробляють на нову іномарку.

Другие новости