ПоддержатьУкраїнська

В Україні сьогодні відбудеться онлайн-урок профорієнтації

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні сьогодні відбудеться онлайн-урок профорієнтації

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіс Президента.

«У вівторок, 12 жовтня, відбудеться всеукраїнський онлайн-урок профорієнтації для учнів 7-11-х класів, який має на меті допомогти молодому поколінню визначитися з професією своєї мрії, мотивувати учнів на побудову успішної кар’єри та реалізацію себе в нашій країні», - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, в онлайн-занятті візьмуть участь відомі українці, зокрема шеф-кухар і телеведучий, який входить до топ-50 кухарів світу, Євген Клопотенко, народний депутат, олімпійський чемпіон Токіо-2020 Жан Беленюк, чемпіонка світу з паракарате, телеведуча та громадська діячка Уляна Пчолкіна та кар'єрний радник Ганна Резніченко, яка проведе майстер-клас «Як визначити професію своєї мрії».

Організаторами уроку виступили Міністерство освіти і науки, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти й компанія HR YOU, за сприяння радниці - уповноваженої Офісу Президента з питань прав дитини та дитячої реабілітації Дар'ї Герасимчук.

Онлайн-урок тривалістю 45 хвилин розпочнеться 12 жовтня об 11:00 на сайті.

«Усі охочі, зокрема підлітки, які шукають своє покликання, та їхні батьки, які хочуть допомогти своїм дітям у пошуку майбутньої професії, зможуть долучитися до уроку в прямому ефірі», - зазначають в ОП.

Як повідомляв Укрінформ, 7 вересня Міністерство освіти та науки розпочало всеукраїнський профорієнтаційний проєкт «Обери професію своєї мрії».

Джерело: Укрінформ

Другие новости